Morituri Te Salutant (live) 1989 - Karel Kryl

Kategorie: Karel Kryl

Karel Kryl - Morituri Te Salutant
Pro pripomenuti a pro srovnani

Karel, Kryl, Morituri, Landa

Zobrazeno: 16376x | Délka: 4:38

Koupit CD/DVD
Hodnocení videa
  •  

Hodnocení: 5.00/5


Poslat na facebook Sledujte nás na twitteru Poslat na vybrali.sme.sk Poslat na linkuj.cz Poslat na jagg.cz Poslat na topčlánky.cz Poslat na stumbleupon Poslat na digg Poslat na Delicious Poslat na Reddit.com

Komentáře

Draculea - 25.05.2014
Co jte si vycinkali, to máte - židozednářský satanský kapitalismus a vrah Havel a Rotschildem nad vaším dobrovolným hlupáckým otroctvím jen zaplesali
Vladimír - 22.02.2014
Když toho Kryla poslouchám,vybavuje se mě rok 1989.To bylo nadšení vědšiny národa a vidíte jak to dopadlo.Naše hrdost národa je pryč,ovšem rozhodují peníze a kdo má peníze,má moc-je vlastně nedotknutelný.Myslím si,co jsme si zvolily už od toho roku 89,do vedení státu si můžeme sami.Vdyď oni kradli už od začátku a my jsme jim ještě tleskaly.Nemáme nic a bude to v budoucnu ještě horší.Lituji mladé lidi kdo dluhy bude platit. PROBUĎTESE!!!!
vasek - 18.02.2014
bohužel jsme všichni podlehli tomuto nadšení v roce 1989 a neuvědomili jsme si, že je třeba se řídit novými snad správnými zákony, na které jsme právem čekali tolik let ale lidé jsou prostě lidé a češí jsou vyčuraní vždy. Je mi to líto toto konstatování ale tak to je
Bobr - 17.02.2014
Ja to pozoruji z velke dalky a chce se mi zvracet.
Milada - 09.12.2013
Pepo souhlasím s Váma taky néjsem zastáncem násilností ale tady to asi jinak nepude naposledy se tady vyhazovalo panststvo z oken ale to naše papalášstvo asi nemělo ve škole státem placenéj dějepis nebo dostalo nedostatečnou :)
Milada - 09.12.2013
jsem hrdá na to že su moravačka ale sere mě tento režim a apeluju na lidi kteří sou hrdí na to že sou občané této repibliky aby se tu konečně něco stalo přece nésme jen stádo tupéjch ovcí co si nechaj nasrát na hlavu lidi vemte rozum do vlastních rukou a změňme toto co se tu s náma děje nebo jen budem dále tupě hledět a v duchu nadávat v obavě že příjdem o práci a dalších pro nás co se musej hodně ohánět dosti životně podtsatnéjch věcí že každéj slušnéj člověk si bude dělat obavu z toho že nebude mět na nájem atd?????jo sem zapomělala dodat a TI co nemakají a neplatí obavy tak budou bezstarostní a bezstrestní?????a je mě úplně jedno jestli mě cenzor blokne toto je jen projev svobodného slova ve svobodné republice teda možná????
charon - 23.11.2013
Jediný opravdový disident
Alís - 14.11.2013
Revoluce je převrat cestou násilí. Co bylo toto předem připravené divadlo snad dnes už chápeme, ale kdo z nás má možnost to změnit? On to věděl a proto byl tak znechucen.....
Jarka - 17.10.2013
Je to hrozně smutné, byla jsem přímým účastníkem koncertu, nikdy nezapomenu tu atmosféru, bohužel, nikdo nedomyslel, že to vše takto dopadne. Republika vytunelována, všechny hodnoty zničeny, lepší budoucnost v nedohlednu. Lituji toho, že jsem těmi klíči zvonila.
Pepa - 18.05.2013
A tak vznikají násilné revoluce, zřejmě se jí nevyhneme, i když nejsem její zastáncem. Co však dělat s lumpama, kteří se neštítí ničeho!!!
Zdeněk - 18.05.2013
Chce se až brečet,když člověk vidí to nadšení v roce 1989.Co z toho udělali.mafiáni nám ukradli revoluci.Co mohli rozkrást rozkradli a ostatní zničili.To máme za to zvonění klíči!

Váš komentář

© 2008-2014 Videohumor.cz